Koda baar

Koda Kohviku kõige silmapaistvam koht on meie baar. Kirev vitriinlett, massiivne baarikapp ja harrypotterilikud võimsad lühtrid. Siin saalis istuvad alati sellised külalised, kellele meeldib pererahvaga juttu ajada või kelle lapsed tahavad trepi aluses tillukeses mängunurgas toimetada. 

koda baar
koda kohviku esimene saal päiksepaisteline vaade trepile
koda kohvik esimene saal lauad

Kaminasaal

Kaminasaal on Koda ruumide süda, kus pehmetes sinistes tugitoolides istudes aeg peatub. Seal on mõnus paarikestele küünlavalgel istuda ning sõprade või väikese perega ümmarguse laua taga muljetada.  

kaminasaali akna laud
kaminasaali kroonjuveel
kaminasaali lauad

Roheline saal

Koda Kohvik peidab endas palju avastamata pärleid. Üheks nendest on meie teise korruse roheline saal. Märksõnadeks on hubasus, privaatsus, ajaloo hõng ja toa kasutamise mitmekesisus. Seal saab käia sõbrannadega salajuttu rääkimas, perega istumas või pikas lauas pidu pidamas. Saal mahutab 16-24 inimest

koda kohvik roheline saal pikk peolaud gruppidele

Valge saal

Meie teise korruse valge saal on helgem ja moodsama interjööriga, mis võimaldab saali sättida ning dekoreerida just vastavalt oma soovidele.  Sobib hästi koosolekute, seminaride pidamiseks ning oleme seal võõrustanud sünnipäevi ning teisi mõnusaid koosistumisi. Saali on ajalooliselt kasutatud ka töötubade korraldamiseks.