aleksandr popov standup comedy koda kohvik halbum

Aleksandr Popov stand-up "Halbum" Koda Kohvikus
29.märts kell 20:00

Koda Kohvik-resto astub Suurel Reedel 29. märtsil kell 20.00 suur naljamees Aleksandr Popov soolo stand-upiga „HALBUM“. 

Pileti saab soetada etendusele eelmüügist läbi www.fienta.com või osta Kodas koha peal nii sulas kui kaardiga otse esinejalt. Koda kohvik ei vahenda piletimüüki, vaid pakub üritusele lisaväärtust ruumi, toidu ja joogi näol.

Etenduse saalis ei ole laudadega istumist, seega soovitame külastajatel broneerida laud õhtusöögiks ideaalis 1,5 h enne algust või soovitame jääda reedest õhtusööki nautima peale etendust ja peale seda on aega mõnusas tempos küünlavalgel õhtustada.

naistepäev koda kohvikus

Naistepäev Kodas 8.03.24

Naistepäev Koda Kohvikus veeta on hea plaan nii paarikestele kui ka sõbrannadele, kes ammu otsisid põhjust kokku saamiseks.  Soovitame kindlasti laud broneerida, sest maja meil väike.

 Naistepäeva eripakkumine:

🤍 Sinimerekarbid gorgonzola-valgeveini kastmes  15,5€

🤍 Huntahvena filee röstkartulikreemi, forellimarja ja               sidrunikastmega 21,5€

🤍 Sidrunheina-kookose panna cotta 8€

🤍 Kylie Minogue Prosecco Rosé 15cl 7€ / 75cl 35€

Toidunautleja restoranide nädal foodlover koda kohvik

ToiduNautleja restoranide nädal 16.02 - 25.02.24

ToiduNautleja Restoranide Nädal on suurepärane võimalus avastada Eesti restoranide maitseelamusi taskukohase hinnaga. 10 päeva jooksul avavad erinevad restoranid oma uksed kõigile gurmaanidele, pakkudes eksklusiivset võimalust nautida maitsvaid roogasid ja  kulinaarseid elamusi.  

Restoran Koda Kohvik osaleb sel aastal esimest korda ToiduNautlejal ja ootame suurt osavõttu ning unistame nii pisiksena saada top restoranide hulka! Tule Sinagi !